Serwis

Serwis

Nasze wyroby są eksploatowane w ponad 50 krajach świata. Aktualnie produkujemy lub remontujemy 3 typy silników lotniczych oraz 8 typów przekładni lotniczych w różnych odmianach i wersjach.

Nasze produkty są eksploatowane w kilkudziesięciu krajach świata, na wszystkich kontynentach, w różnych typach śmigłowców i samolotów, w różnych warunkach klimatycznych.

Na życzenie naszych Klientów prowadzimy stałe placówki serwisowe, zapewniające obsługę gwarancyjną i pogwarancyjną w dowolnym zakątku świata przez doświadczony personel składający się z następujących specjalistów:

  • licencjonowanych mechaników lotniczych
  • konstruktorów posiadających wieloletnie doświadczenie w obsłudze produkowanych przez nas napędów lotniczych
  • konstruktorów  posiadających możliwość  wykonywania różnych badań nieniszczących oraz  pomiarów w warunkach eksploatacji.

Wykonujemy usługi serwisowe zarówno gwarancyjne jak i pogwarancyjne w zakresie:

  • regulacji parametrów pracy wyrobów lotniczych
  • usuwania usterek stwierdzonych w eksploatacji, w tym wymiany gotowych zespołów silników lotniczych
  • realizacji prac związanych z wydłużeniem żywotności wyrobów kompletujących napędy naszej produkcji, w ramach eksploatacji wg stanu technicznego
  • udzielania porad technicznych dotyczących problemów technicznych występujących w trakcie eksploatacji sprzętu lotniczego w tym udziału naszych specjalistów w charakterze ekspertów przy badaniach wypadków lotniczych.
  • wykonywania różnego rodzaju przeglądów, pomiarów i badań nieniszczących w warunkach eksploatacji.

Systematycznie prowadzimy monitoring naszych wyrobów ze szczególnym uwzględnieniem analizy ich usterkowości w celu poprawy jakości i niezawodności eksploatowanego sprzętu.

Aby zgłosić zapotrzebowanie na usługę serwisową, należy wypełnić formularz i wysłać go na adres mailowy: lucjan.belch@pwrze.utc.com

 

Konsultacje techniczne dla eksploatacji można uzyskać pod numerami telefonów:

+48 (17) 854 68 86  - Wojciech Obrocki -  kierownik Działu Badań i Eksploatacji  

+48 (17) 854 69 05  - Bogdan Orzechowski - specjalista eksploatacji  napędów śmigłowca  W-3 i samolotu AN-28  (wszystkie odmiany i wersje)

+48 (17) 854 69 00  - Witold Mikiciuk - specjalista eksploatacji napędów śmigłowca Mi-2 i przekładni śmigłowca KANIA

 

Wykaz biuletynów - kliknij tutaj, aby przejść do wykazu biuletynów