Dane kontaktowe

Dane kontaktowe

 

Daniel Słowik

Dyrektor Biznesu Remontów, Napraw i Obsługi Klienta

Telefon:

+48 17 888 2255 

Telefon komórkowy:

+48 723 660 174

E-mail:

Daniel.Slowik@prattwhitney.com

Łukasz Adamczyk

Szef Operacyjny

Telefon:

+48 17 888 2130

Telefon komórkowy:

+48 723 660 399

E-mail:

Lukasz.Adamczyk@prattwhitney.com

   

Witold Kuczmenda 

Kierownik Działu Logistyki i Sprzedaży

Telefon:

+48 17 866 7411

Telefon komórkowy:

+48 723 661 758

E-mail:

Witold.Kuczmenda@prattwhitney.com

   

Józef Szuban

Kierownik Działu Technologicznego

Telefon:

+48 17 866 7047

Telefon komórkowy:

+48 607 322 904

E-mail:

Jozef.Szuban@prattwhitney.com

   

Maciej Stanek

Kierownik Wydziału Produkcji

Telefon:

+48 17 866 7453

Telefon komórkowy:

+48 723 660 350

E-mail:

Maciej.Stanek@prattwhitney.com 

   

Marek Gorczyński

Kierownik Kontroli Jakości

Telefon:

+48 17 861 5673

Telefon komórkowy:

+48 723 660 348

E-mail:

Marek.Gorczynski@prattwhitney.com