Środowisko naturalne

Środowisko naturalne

Pratt & Whitney Rzeszów zawsze była liderem w zakresie wprowadzania nowoczesnych, przyjaznych środowisku naturalnemu oraz środowisku pracy technologii i procesów. Zdecydowana większość zastosowanych rozwiązań wynika z wewnętrznej polityki przedsiębiorstwa kierującego się zasadą ciągłego doskonalenia.

Pratt & Whitney Rzeszów jest laureatką wielu prestiżowych nagród. Otrzymała tytuł „Lidera Polskiej Ekologii”. Dwukrotnie była nominowana do Nagrody Gospodarczej Prezydenta RP – w kategorii „Inwestycja Zagraniczna w Polsce” i „Zielona Gospodarka”. Byliśmy nagradzani w rankingu na najbardziej innowacyjną firmę w Polsce. Tygodnik „Forbes” wyróżnił nas jako najlepszą firmę Podkarpacia, „Newsweek” jako najbardziej odpowiedzialną firmę regionu, pismo „Computerworld” uznało nas za „Lidera Informatyki” w kategorii „Przemysł”. „Green Apple” i Green Heros” to międzynarodowe tytuły za osiągnięcia w obszarze ekologii.

 

 

___________________________________________________________________________________________________________________

„W oparciu o Art.. 32c Prawa Atomowego (Dz. U. 2001 Nr 3 poz. 18) informujemy, że urządzenia wytwarzające promieniowanie jonizujące stosowane przez jednostkę organizacyjną Pratt & Whitney Rzeszów S.A. nie powodują zagrożenia dla zdrowia ludzi i środowiska.”